2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka digestoří a odtahů do laboratoří CNT
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka laboratorních digestoří, mobilního odtahového ramene a statických odtahů do rekonstruovaných laboratoří Centra nanotechnologií v budově „N“ (CEETe II). Veřejná zakázka je v souladu s ustanovením § 35 zákona rozdělena na dvě části. Dodavatel může podat nabídku do jedné nebo do obou částí veřejné zakázky. Údaje uvedené v Zadávací dokumentaci jsou závazné pro všechny části veřejné zakázky, není-li v Zadávací dokumentaci uvedeno jinak. Pro každou část veřejné zakázky bude uzavírána samostatná smlouva na veřejnou zakázku. Přehled rozdělení veřejné zakázky do jednotlivých částí: Část 1: Digestoře a mobilní odtahové rameno pro CNT Část 2: Statické odtahy pro CNT Podrobnější informace k jednotlivým částem veřejné zakázky jsou uvedeny dále v tomto formuláři. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v přílohách Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: BUR/2026/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben, 42521000 Rauchabzugsvorrichtungen, 42520000 Lüftungsvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Digestoře a mobilní odtahové rameno pro CNT
Beschreibung: Předmětem plnění pro část 1 veřejné zakázky je dodávka 20 kusů laboratorních digestoří a 1 kusu mobilního odtahového ramene do rekonstruovaných laboratoří Centra nanotechnologií v budově „N“ (CEETe II). Součástí plnění je dále doprava do místa plnění, instalace, uvedení do provozu a ověření funkčnosti. Podrobná technická specifikace pro část 1 veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1a Zadávací dokumentace. Podmínky plnění jsou dále uvedeny v obchodních podmínkách pro část 1 veřejné zakázky (návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2a Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141500 Dunstabzugshauben, 42521000 Rauchabzugsvorrichtungen
Los: LOT-0002
Titel: Statické odtahy pro CNT
Beschreibung: Předmětem plnění pro část 2 veřejné zakázky je dodávka 7 kusů statických odtahů nad laboratorní pece a mlýny do rekonstruovaných laboratoří Centra nanotechnologií v budově „N“ (CEETe II). Součástí plnění je rovněž doprava do místa plnění, instalace, uvedení do provozu a ověření funkčnosti. Podrobná technická specifikace pro část 2 veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 1b Zadávací dokumentace. Podmínky plnění jsou dále uvedeny v obchodních podmínkách pro část 2 veřejné zakázky (návrhu smlouvy), které tvoří přílohu č. 2b Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část 2
Haupteinstufung (cpv): 42521000 Rauchabzugsvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42520000 Lüftungsvorrichtungen