628608-2026 - Ergebnis
Lettland – Software-Wartung und -Reparatur – Datorizētās nodokļu maksātāju riska novērtēšanas sistēmas (ESKORT) pilnveidošana, uzturēšana, garantijas nodrošināšana
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Datorizētās nodokļu maksātāju riska novērtēšanas sistēmas (ESKORT) pilnveidošana, uzturēšana, garantijas nodrošināšana
Beschreibung: Datorizētās nodokļu maksātāju riska novērtēšanas sistēmas (ESKORT) pilnveidošana, uzturēšana, garantijas nodrošināšana
Interne Kennung: FM VID 2025/097/ĀF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000