628612-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reparatur und Wartung von Pumpen – Gemeente Woudenberg en Scherpenzeel - Onderhoud Pompen en Gemalen
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGemeente Woudenberg en Scherpenzeel - Onderhoud Pompen en Gemalen
BeschreibungDe Aanbestedende dienst wenst een Ondernemer te contracteren voor het uitvoeren van het preventief en correctief onderhoud aan pompen, gemalen en randvoorzieningen in de gemeenten Woudenberg en Scherpenzeel. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: Onderdeel 1 – Preventief onderhoud Onderdeel 2 – Correctief onderhoud Onderdeel 3 – Leveren en vervangen onderdelen en/of pompen -
Interne KennungIBMN-2026-WOU-JA-002
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1