See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż dźwigu osobowego platformy dla osób niepełnosprawnych w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim przy ul. Floriańskiej 10 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja obiektów użytkowanych przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki.”
Beschreibung: 1. Wykonanie i dostarczenie w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy projektu technicznego demontażu starego urządzenia i montażu nowego dźwigu wraz z robotami towarzyszącymi. 2. Wygrodzenie terenu robót oraz zabezpieczenie przed dostępem osób postronnych. 3. Demontaż istniejącego urządzenia wraz z utylizacją. 4. Ekspertyza / Opinia techniczna wraz z poświadczeniem budowlanym do dokumentacji UDT. 5. Dostosowanie otworów w stropach do montażu nowego urządzenia. 6. Adaptacja lub wymiana linii zasilającej wraz z pomiarami elektrycznymi. 7. Ułożenie płytek lub inne wykończenie podszybia akceptowalne przez Inwestora. 8. Obróbki po montażu , szpachlowanie, malowanie płytki, gres, kamień, itd. 9. Montaż platformy dla niepełnosprawnych z szybem samonośnym z napędem cichobieżnym łańcuchowym z gwarancją producenta 10 lat oraz maksymalną mocą silnika głównego na poziomie 0,8 kW. 10. Wykonanie dokumentacji powykonawczej 11. Udzielenie gwarancji na wykonane roboty i dostarczone urządzenia. 12. Wykonanie wszelkich niezbędnych prac wynikających z udzielonej gwarancji (m.in. konserwacja, usuwanie awarii oraz utrzymanie pogotowia dźwigowego).
Vorherige Bekanntmachung: 697470-2024
Interne Kennung: BOU-V.272.38.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42416100 Aufzüge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż dźwigu osobowego platformy dla osób niepełnosprawnych w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim przy ul. Floriańskiej 10 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja obiektów użytkowanych przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki".
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1. Wykonanie i dostarczenie w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy projektu technicznego demontażu starego urządzenia i montażu nowego dźwigu wraz z robotami towarzyszącymi. 2. Wygrodzenie terenu robót oraz zabezpieczenie przed dostępem osób postronnych. 3. Demontaż istniejącego urządzenia wraz z utylizacją. 4. Ekspertyza / Opinia techniczna wraz z poświadczeniem budowlanym do dokumentacji UDT. 5. Dostosowanie otworów w stropach do montażu nowego urządzenia. 6. Adaptacja lub wymiana linii zasilającej wraz z pomiarami elektrycznymi. 7. Ułożenie płytek lub inne wykończenie podszybia akceptowalne przez Inwestora. 8. Obróbki po montażu , szpachlowanie, malowanie płytki, gres, kamień, itd. 9. Montaż platformy dla niepełnosprawnych z szybem samonośnym z napędem cichobieżnym łańcuchowym z gwarancją producenta 10 lat oraz maksymalną mocą silnika głównego na poziomie 0,8 kW. 10. Wykonanie dokumentacji powykonawczej 11. Udzielenie gwarancji na wykonane roboty i dostarczone urządzenia. 12. Wykonanie wszelkich niezbędnych prac wynikających z udzielonej gwarancji (m.in. konserwacja , usuwanie awarii oraz utrzymanie pogotowia dźwigowego).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43322000 Zerlegegeräte, 45313100 Installation von Aufzügen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45442100 Anstricharbeiten, 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen