628627-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Elektronische Suchgeräte – Systém kvalifikace - Detektory poruch izolovaných vodičů
Bekanntmachung über das Bestehen eines Prüfungssystems - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystém kvalifikace - Detektory poruch izolovaných vodičů
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka detektorů poruch na jednoduchých izolovaných vodičích VN (dále také jen jako „JIV“), včetně vybavení podpěrného bodu s prvky pro detekci, napájení, uzemnění a dalších prvků na sloupech venkovního vedení VN, pro detekci vysokoohmových zemních spojení a kontaktu cizího tělesa s vedením VN.
Vorherige Bekanntmachung460872-2019
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31642000 Elektronische Suchgeräte
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungF15_SK_Detektory