2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa jednego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 (kategoria 2: uterenowiony), dla jednostki OSP STOPNICA
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa jednego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo-gaśniczego 4x4 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Stopnicy; Zamawiający wymaga m. in. aby zaoferowany samochód były fabrycznie nowy oraz spełniał wymagania polskich przepisów o ruchu drogowym z uwzględnieniem wymagań dotyczących pojazdów uprzywilejowanych; Dostarczony przedmiot zamówienia ma być nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich; Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia i przekazania Zamawiającemu dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu oraz m. in. świadectwa dopuszczenia pojazdu do użytkowania w jednostkach ochrony przeciwpożarowej; W trakcie realizacji przedmiotu umowy Wykonawca zobowiązany będzie przedstawić na wezwanie Zamawiającego dokumenty stanowiące dowód spełniania przez dostawę wymaganych norm i przepisów oraz wymaganych parametrów (świadectwa, zaświadczenie, karty katalogowe, instrukcje, itp.) w celu akceptacji i oceny zgodności ze Szczegółową specyfikacją techniczną/Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia/OPZ; Przedmiot zamówienia zostanie odebrany w siedzibie Wykonawcy przez Zamawiającego w ustalonym wcześniej terminie; Wykonawca jest zobowiązany do przeszkolenia użytkowników wskazanych przez Zamawiającego w zakresie podstawowej obsługi pojazdu; Wykonawca jest zobowiązany do stałej współpracy z Zamawiającym, w celu koordynowania prawidłowego przebiegu dostawy oraz wykonać przedmiot zamówienia zgodnie z wytycznymi Zamawiającego; Pełny, szczegółowy i wyczerpujący opis przedmiotu zamówienia został określony w: Opisie przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SWZ; Projektowanych postanowieniach umownych – Załącznik nr 2 do SWZ; Odpowiedziach na pytania udzielanych w trakcie procedury przetargowej (jeżeli dotyczy). Wszystkie ww. dokumenty należy traktować jako wzajemnie się uzupełniające.
Interne Kennung: OSP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114110 Rettungswagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück
628635-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OSP.271.1.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114110 Rescue vehicles
Additional classification (cpv): 34144000 Special-purpose motor vehicles, 34144210 Firefighting vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantity: 1 piece