See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 6 ciągników siodłowych - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych ciągników siodłowych, rok produkcji 2026, zgodnych z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ. Postępowanie podzielone jest na 6 części: Część 1 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, Część 2 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, Część 3 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, Część 4 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, Część 5 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, Część 6 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego.
Vorherige Bekanntmachung: 532719-2026
Interne Kennung: DPZP/271/826/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający działając na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp dokonał skrócenia terminu składania ofert. Stosownie do treści przywołanego przepisu termin składania ofert nie może być krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. W związku z otrzymanymi z m. st. Warszawa w dniu 2 lipca 2026 r. wytycznymi dotyczącymi podjęcia działań związanych dotacją z Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na 2026 r, mając na uwadze krótki czas na realizację zamówienia, Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, rok produkcji 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/826/2026 cz. 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, rok produkcji 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/826/2026 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 3 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, rok produkcji 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/826/2026 cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 4 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, rok produkcji 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/826/2026 cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 5 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, rok produkcji 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/826/2026 cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 6 jest dostawa 1 szt. fabrycznie nowego ciągnika siodłowego, rok produkcji 2026, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/826/2026 cz. 6