See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti
Beschreibung: Sběr dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti ČR (ISSDS ČR) je organizovaný odborem silniční databanky a NDIC Ostrava. Jedná se o průběžný a nepřerušený sběr dat registru stavební činnosti (RSČ), pasportizačního popisu komunikací (PPK), popisu křižovatek (PK) a konstrukčních vrstev vozovek (KV). Dodavatelé této služby rovněž zabezpečují metodickou pomoc jednotlivým majetkovým správcům silnic (Správy a Závody ŘSD ČR, okresní a krajské SÚS), kontrolu dat pasportizačního popisu komunikací, popisu křižovatek, konstrukčních vrstev vozovek a udržování jejich aktuálního stavu. Dodávka požadovaných dat je vysoce specializovaná činnost, která probíhá souběžně v čase v jednotlivých regionech, proto ji není ideální provádět z jednoho centra. Činnost dále vyžaduje podrobnou znalost sledovaných silnic daného regionu, systematickou činnost, dlouhodobé zaškolení, pravidelná školení, zkušenosti se sběrem dat a v neposlední řadě speciální vybavení a úpravu měřícího vozidla. Data výše uvedených činností budou mimo jiné využívány pro plánovaný a postupně zaváděny SHV (systém hospodaření s vozovkou).
Vorherige Bekanntmachung: 394449-2023
Interne Kennung: 97ZA-001120
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72313000 Datenerfassung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti 1. Západočeský region.
Beschreibung: Sběr dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti ČR (ISSDS ČR) je organizovaný odborem silniční databanky a NDIC Ostrava. Jedná se o průběžný a nepřerušený sběr dat registru stavební činnosti, pasportizačního popisu komunikací, popisu křižovatek a konstrukčních vrstev vozovek na dobu 48 měsíců.
Interne Kennung: 1/97ZA-001121
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka dat do Informačního systému o silniční a dálniční síti 2. Jihočeský region
Interne Kennung: 2/97ZA-001122