See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izgradnja dionice transportnog cjevovoda - II. faza - (PK Lokva - Stinica) - II Etapa (ukupna duljina cjevovoda L»5,6 km)
Beschreibung: Predmet nabave je izgradnja paralelnog transportnog cjevovoda na dionici PK „Lokve“ – PK „Stinica“ -II. Faza – II. Etapa, od čvora 4 do čvora 5 tj. spoja na I. Etapu, odnosno od stacionaže 5+342,64 do stacionaže 10+961,94 (prema svim knjigama Glavnog projekta koji je u Prilog u), uključujući provedbu tehničkog pregleda, te uklanjanje nedostatka u jamstvenom roku.
Interne Kennung: JN-RA-11/24
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem