See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koncová zařízení pro MMH 2026
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je pořízení koncových zařízení pro Magistrát města Havířova. Jedná se o nákup 85 ks notebooků včetně 85 ks dokovacích stanic (část 1), 43 ks notebooků pro zastupitele (část 2), 85 ks počítačů All-in-One (část 3) a 255 ks monitorů 27“ (část 4).
Interne Kennung: OŘ/231/ORG/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237300 Computerbedarf, 30214000 Arbeitsplätze, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Monitory 27"
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 255 ks monitorů 27".
Interne Kennung: OŘ/231/ORG/26 část 4
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0003
Titel: Počítače All-in-One
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 85 ks počítačů All-in-one.
Interne Kennung: OŘ/231/ORG/26 část 3
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Los: LOT-0002
Titel: Notebooky pro zastupitele
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 43 ks notebooků pro zastupitele.
Interne Kennung: OŘ/231/ORG/26 část 2
Los: LOT-0001
Titel: Notebooky včetně dokovacích stanic pro MMH
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 85 ks notebooků včetně 85 ks dokovacích stanic.
Interne Kennung: OŘ/231/ORG/26 část 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237300 Computerbedarf