628656-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – 3-04-17-079-1 Murowana Goślina - sieć wodociągowa w Białężynie.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel3-04-17-079-1 Murowana Goślina - sieć wodociągowa w Białężynie.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego: 3-04-17-079-1 Murowana Goślina - sieć wodociągowa w Białężynie.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego : 3-04-17-079-1 Murowana Goślina - sieć wodociągowa w Białężynie, polegającego na: • budowie sieci wodociągowej o średnicy DN100 i długości 882 m, • wykonaniu przyłączy wodociągowych w ilości 42 sztuk, • wykonaniu i uzgodnieniu projektu Tymczasowej Organizacji Ruchu (TOR).
Interne KennungZ/63/2026
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy