628663-2026 - Wettbewerb
Polen – Geräte zum Reinigen von Wasser – „Zakup i dostawa kontenerowej, mobilnej stacji uzdatniania wody o konstrukcji modułowej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup i dostawa kontenerowej, mobilnej stacji uzdatniania wody o konstrukcji modułowej”
Beschreibung„Zakup i Dostawa kontenerowej, mobilnej stacji uzdatniania wody o konstrukcji modułowej”, przeznaczonej do uzdatniania wody głębinowej. Szczegółowy opis przedmiotu umowy zawiera załącznik nr 6 do SWZ , zwany dalej OPZ oraz załączniku nr 7 do SWZ – Projekt Umowy, które winny być łącznie rozpatrywane.
Interne KennungZP.271.82.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912330 Geräte zum Reinigen von Wasser
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung„Zakup i Dostawa kontenerowej, mobilnej stacji uzdatniania wody o konstrukcji modułowej”, przeznaczonej do uzdatniania wody głębinowej. Szczegółowy opis przedmiotu umowy zawiera załącznik nr 6 do SWZ , zwany dalej OPZ oraz załączniku nr 7 do SWZ – Projekt Umowy, które winny być łącznie rozpatrywane