628677-2026 - Ergebnis
Slowenien – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Prevzem, odvoz in odstranitev odpadkov v stečajnem postopku družbe I Trade d. o. o. po sklepu Okrožnega sodišča v Mariboru št. 692/2025.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prevzem, odvoz in odstranitev odpadkov v stečajnem postopku družbe I Trade d. o. o. po sklepu Okrožnega sodišča v Mariboru št. 692/2025.
Beschreibung: Glavni cilji izvedbe javnega naročila so: • izvedba popolne odstranitve vseh odpadkov iz proizvodne hale in vseh zunanjih površin območja izvajanja del; • zagotovitev zakonitega ravnanja z odpadki skladno z veljavnimi predpisi Republike Slovenije in Evropske unije; • preprečitev nadaljnjih negativnih vplivov odpadkov na okolje in zdravje ljudi; • zagotovitev varnega izvajanja del za izvajalca, naročnika in okolico; • zagotovitev popolne sledljivosti vseh odstranjenih količin odpadkov; • zagotovitev dokazil o zakonitem končnem ravnanju z odstranjenimi odpadki; • zagotovitev urejenega in varnega stanja območja po zaključku vseh aktivnosti.
Interne Kennung: 430-16/2026-2570
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Prevzem, odvoz in odstranitev odpadkov v stečajnem postopku družbe I Trade d. o. o. po sklepu Okrožnega sodišča v Mariboru št. 692/2025
Interne Kennung: 553366