See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku oraz materiałów opatrunkowych na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku na potrzeby Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu. Zamówienie obejmuje 58 zadań (części).
Interne Kennung: PN/35/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör, 33141620 Sanitätspacks, 33141119 Kompressen, 33141110 Verbandsmaterial, 33141114 Verbandmull, 33141112 Heftpflaster, 33141111 Klebeverband, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 44613400 Lagercontainer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Opaska gipsowa, kompresy jałowe
Beschreibung: Opaska gipsowa, kompresy jałowe
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141119 Kompressen, 33141116 Verpackte Kompressen, 33141114 Verbandmull, 33141112 Heftpflaster, 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0002
Titel: 2. Przylepiec z włókniny
Beschreibung: Przylepiec z włókniny
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Opatrunki
Beschreibung: Opatrunek w kształcie kieszonki, samoprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej, zestaw opatrunkowy z pianką
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Opatrunek podgipsowy syntetyczny
Beschreibung: Opatrunek podgipsowy syntetyczny
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Kompresy
Beschreibung: Kompresy włókninowe, kompresy gazowe niejałowe
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Hemostatyczny opatrunek z celulozy nieregenerowanej
Beschreibung: Hemostatyczny opatrunek z celulozy nieregenerowanej
Interne Kennung: Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Taśma chirurgiczna
Beschreibung: Taśma chirurgiczna
Interne Kennung: Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Formalina i Formaldehyd 10% buforowany
Beschreibung: Formalina i Formaldehyd 10% buforowany
Interne Kennung: Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Pojemniki histopatologiczne
Beschreibung: Pojemniki histopatologiczne
Interne Kennung: Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Wchłanialny jałowy powierzchniowy opatrunek hemostatyczny z oksydowanej celulozy w formie gazy
Beschreibung: Wchłanialny jałowy powierzchniowy opatrunek hemostatyczny z oksydowanej celulozy w formie gazy
Interne Kennung: Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Wosk do tamowania krwawień z kości
Beschreibung: Wosk do tamowania krwawień z kości
Interne Kennung: Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Zestaw opatrunków przetoka ON/OFF
Beschreibung: Zestaw opatrunków przetoka ON/OFF
Interne Kennung: Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Zestaw opatrunków cewnik ON/OFF
Beschreibung: Zestaw opatrunków cewnik ON/OFF
Interne Kennung: Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Sterylny, 3- warstwowy opatrunek specjalistyczny
Beschreibung: Sterylny, 3- warstwowy opatrunek specjalistyczny
Interne Kennung: Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Sterylny, nieprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej z opatentowanym kompleksem jonów srebra
Beschreibung: Sterylny, nieprzylepny opatrunek z pianki poliuretanowej z opatentowanym kompleksem jonów srebra
Interne Kennung: Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: 16.Kompresy gazowe jałowe 10cm x 20cm,
Beschreibung: Kompresy gazowe jałowe 10cm x 20cm,
Interne Kennung: Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Tampony nosowe, pooperacyjne
Beschreibung: Tampony nosowe, pooperacyjne
Interne Kennung: Zadanie 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Gaza opatrunkowa jałowa ½ m², 17-nitkowa,
Beschreibung: Gaza opatrunkowa jałowa ½ m², 17-nitkowa,
Interne Kennung: Zadanie 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Układ oddechowy do resuscytacji noworodka
Beschreibung: Układ oddechowy do resuscytacji noworodka
Interne Kennung: Zadanie 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Cewniki do żyły pępowinowej
Beschreibung: Cewniki do żyły pępowinowej
Interne Kennung: Zadanie 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Saszetki do transportu i przechowywania próbek biologicznych
Beschreibung: Saszetki do transportu i przechowywania próbek biologicznych
Interne Kennung: Zadanie 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych
Beschreibung: Przyrząd do przetaczania płynów infuzyjnych
Interne Kennung: Zadanie 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Łyżki do wideolaryngoskopu, kompatybilne z posiadanym urządzeniem Insighters iS3
Beschreibung: Łyżki do wideolaryngoskopu, kompatybilne z posiadanym urządzeniem Insighters iS3
Interne Kennung: Zadanie 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Elektroda do zewnętrznej stymulacji serca
Beschreibung: Elektroda do zewnętrznej stymulacji serca
Interne Kennung: Zadanie 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Papier do EKG, KTG, defibrylatora
Beschreibung: Papier do EKG, KTG, defibrylatora
Interne Kennung: Zadanie 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Maski twarzowe do podawania tlenu dla dorosłych i dzieci
Beschreibung: Maski twarzowe do podawania tlenu dla dorosłych i dzieci
Interne Kennung: Zadanie 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Filtr antybakteryjny, jednorazowego użytku, do ssaków mocowanych przy aparatach
Beschreibung: Filtr antybakteryjny, jednorazowego użytku, do ssaków mocowanych przy aparatach
Interne Kennung: Zadanie 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Koc grzewczy
Beschreibung: Koc grzewczy
Interne Kennung: Zadanie 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Zestaw do płynów infuzyjnych przy użyciu pomp objętościowych
Beschreibung: Zestaw do płynów infuzyjnych przy użyciu pomp objętościowych
Interne Kennung: Zadanie 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Zestaw do podawania żywienia dojelitowego
Beschreibung: Zestaw do podawania żywienia dojelitowego
Interne Kennung: Zadanie 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Zestaw do śródściennej chirurgicznej jejunostomii
Beschreibung: Zestaw do śródściennej chirurgicznej jejunostomii
Interne Kennung: Zadanie 31
Los: LOT-0032
Titel: 32. Pojemniki na odpady medyczne
Beschreibung: Pojemniki na odpady medyczne
Interne Kennung: Zadanie 32
Los: LOT-0033
Titel: 33. Zestaw do bezpiecznego odprowadzania płynów z jamy otrzewnowej lub opłucnej
Beschreibung: Zestaw do bezpiecznego odprowadzania płynów z jamy otrzewnowej lub opłucnej,
Interne Kennung: Zadanie 33
Los: LOT-0034
Titel: 34. Maska nosowa łącząca generator z noworodkiem
Beschreibung: Maska nosowa łącząca generator z noworodkiem
Interne Kennung: Zadanie 34
Los: LOT-0035
Titel: 35. Rurka ustno-gardłowa typu Guede
Beschreibung: Rurka ustno-gardłowa typu Guede, woda do inhalacji
Interne Kennung: Zadanie 35
Los: LOT-0037
Titel: 36. Zestaw przejściowy typu Optiflow Junior 2
Beschreibung: Zestaw przejściowy typu Optiflow Junior 2
Interne Kennung: Zadanie 36
Los: LOT-0038
Titel: 37. Nasadka ochronna do portu zabezpieczająca przed niekontrolowanym dostrzyknięciem, kompatybilna z workami typu kabiven
Beschreibung: Nasadka ochronna do portu zabezpieczająca przed niekontrolowanym dostrzyknięciem, kompatybilna z workami typu kabiven
Interne Kennung: Zadanie 37
Los: LOT-0039
Titel: 38.Linia do pobierania próbek gazu CO2, wykonana z PCV, dł. 300 cm
Beschreibung: Linia do pobierania próbek gazu CO2, wykonana z PCV, dł. 300 cm
Interne Kennung: Zadanie 38
Los: LOT-0040
Titel: 39. Igła do podawania insuliny
Beschreibung: Igła do podawania insuliny
Interne Kennung: Zadanie 39
Los: LOT-0041
Titel: 40.Elektrody
Beschreibung: Elektrody
Interne Kennung: Zadanie 40
Los: LOT-0042
Titel: 41.Wkład do podawania płynów
Beschreibung: Wkład do podawania płynów
Interne Kennung: Zadanie 41
Los: LOT-0043
Titel: 42.Opaska do mocowania rurek intubacyjnych
Beschreibung: Opaska do mocowania rurek intubacyjnych
Interne Kennung: Zadanie 42
Los: LOT-0044
Titel: 43.Cewniki
Beschreibung: Cewniki
Interne Kennung: Zadanie 43
Los: LOT-0045
Titel: 44.Zestaw z przetwornikiem do monitorowania ciśnienia śródbrzusznego, kompatybilny z kardiomonitorami z wyjściem typu BP
Beschreibung: Zestaw z przetwornikiem do monitorowania ciśnienia śródbrzusznego, kompatybilny z kardiomonitorami z wyjściem typu BP
Interne Kennung: Zadanie 44
Los: LOT-0046
Titel: 45.Akcesoria do drenażu
Beschreibung: Akcesoria do drenażu
Interne Kennung: Zadanie 45
Los: LOT-0047
Titel: 46.Zestaw do ciągłego monitorowania ciśnienia
Beschreibung: Zestaw do ciągłego monitorowania ciśnienia
Interne Kennung: Zadanie 46
Los: LOT-0048
Titel: 47.Wysokogantunkowa biała włóknina
Beschreibung: Wysokogantunkowa biała włóknina
Interne Kennung: Zadanie 47
Los: LOT-0049
Titel: 48.Zestaw dializacyjny
Beschreibung: Zestaw dializacyjny
Interne Kennung: Zadanie 48
Los: LOT-0050
Titel: 49.Czujnik do pulsoksymetru Sp O2
Beschreibung: Czujnik do pulsoksymetru Sp O2
Interne Kennung: Zadanie 49
Los: LOT-0051
Titel: 50. Test immunochromatograficzny
Beschreibung: Test immunochromatograficzny
Interne Kennung: Zadanie 50
Los: LOT-0052
Titel: 51. Cewnik do punkcji obwodowych naczyń tętniczych
Beschreibung: Cewnik do punkcji obwodowych naczyń tętniczych, jednorazowa gąbka
Interne Kennung: Zadanie 51
Los: LOT-0053
Titel: 52.Czujnik do monitorowania końcowo-wydechowego stężenia CO2
Beschreibung: Czujnik do monitorowania końcowo-wydechowego stężenia CO2
Interne Kennung: Zadanie 52
Los: LOT-0054
Titel: 53.Roztwór do wewnątrzgałkowych irygacji
Beschreibung: Roztwór do wewnątrzgałkowych irygacji
Interne Kennung: Zadanie 53
Los: LOT-0055
Titel: 54.Jednorazowy, pediartyczny czujnik do pomiaru saturacji
Beschreibung: Jednorazowy, pediartyczny czujnik do pomiaru saturacji
Interne Kennung: Zadanie 54
Los: LOT-0056
Titel: 55.Osłona na głowicę USG
Beschreibung: Osłona na głowicę USG
Interne Kennung: Zadanie 55
Los: LOT-0057
Titel: 56.Dreny
Beschreibung: Dreny
Interne Kennung: Zadanie 56
Los: LOT-0058
Titel: 57.Zestawy medyczne
Beschreibung: Bezigłowy port injekcyjny z podwójnym przedłużaczem, Zestaw do pooperacyjnej autologicznej tranfuzji krwi, sterylny
Interne Kennung: Zadanie 57
Los: LOT-0059
Titel: 58.Opaski identyfikujące dla dorosłych, dla dzieci
Beschreibung: Opaski identyfikujące dla dorosłych, dla dzieci
Interne Kennung: Zadanie 58