2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen, preventief en correctief onderhoud pompinstallaties gemeente Waalwijk, Dongen en Hilvarenbeek
Beschreibung: De opdracht omvat het reinigen, preventief en correctief onderhoud pompinstallaties van gemeente Waalwijk (perceel 1), gemeente Dongen (perceel 2) en gemeente Hilvarenbeek (perceel 3). Verwachte omvang van de raamovereenkomst: De gemeente Waalwijk verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van € 325.000,-. De gemeente Dongen verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van € 75.000,-. De gemeente Hilvarenbeek verwacht over de gehele looptijd (maximaal 4 jaar) van de raamovereenkomst diensten af te nemen met een verwachte totale waarde van € 100.000,-. Maximumomvang van de raamovereenkomst: De gemeente Waalwijk neemt gedurende de looptijd van de raamovereenkomst diensten af, met een maximale totale waarde van € 1.500.000,-. Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch. De gemeente Dongen neemt gedurende de looptijd van de raamovereenkomst diensten af, met een maximale totale waarde van € 400.000,-. Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch. De gemeente Hilvarenbeek neemt gedurende de looptijd van de raamovereenkomst diensten af, met een maximale totale waarde van € 450.000,-. Zodra het maximumbedrag bereikt wordt, eindigt de raamovereenkomst automatisch. U kunt aan deze hoeveelheden en waarden geen rechten ontlenen.
Interne Kennung: 133760
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50511100 Reparatur und Wartung von Flüssigkeitspumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 gemeente Waalwijk
Beschreibung: Perceel gemeente Waalwijk -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging van drie (3) maal één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 gemeente Dongen
Beschreibung: Perceel gemeente Dongen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 gemeente Hilvarenbeek
Beschreibung: Perceel gemeente Hilvarenbeek
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 133760
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50511100 Repair and maintenance services of liquid pumps
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Perceel 1 gemeente Waalwijk
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Perceel 2 gemeente Dongen
Description: Perceel gemeente Dongen
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Perceel 3 gemeente Hilvarenbeek
Internal identifier: 3