See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków transportu, narzędzi, sprzętu i osprzętu w ramach inwestycji pn. „Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej”, współfinansowanej z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Zamówienie podzielono na 5 części: Część 1 –Sprzęt do gospodarki wodno-ściekowej oraz utrzymania dróg, obejmująca dostawę ciągników rolniczych wraz z osprzętem, przyczep rolniczych, posypywarki, pługów do śniegu, kosiarek, beczki asenizacyjnej, rębaka, zamiatarki oraz pozostałego wyposażenia określonego w dokumentach zamówienia. Część 2 – Sprzęt do utrzymania dróg – inny, obejmująca dostawę minikoparki gąsienicowej, koparko-ładowarki kołowej oraz przyczepki do transportu minikoparki. Część 3 – Urządzenia do utrzymania dróg, obejmująca dostawę agregatów prądotwórczych oraz mobilnej wieży oświetleniowej z własnym agregatem prądotwórczym. Część 4 – Narzędzia do utrzymania dróg, obejmująca dostawę zagęszczarek, pił i narzędzi spalinowych, kosiarki samojezdnej oraz motopompy szlamowej. Część 5 – Sprzęt transportowy do utrzymania dróg, obejmująca dostawę samochodu osobowo-skrzyniowego typu „brygadówka”. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu wprowadza, korzystając z legitymacji zawartej w art. 257 ustawy Pzp prawo do unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania techniczne zostały określone w dokumentach zamówienia. Wszystkie postanowienia zawarte w ogłoszeniu są wspólne dla części 1–5, chyba że wyraźnie wskazano inaczej.
Interne Kennung: IB.271.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej - część 1
Beschreibung: Część 1 – Sprzęt do gospodarki wodno-ściekowej oraz utrzymania dróg.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej - część 2
Beschreibung: Część 2 – Sprzęt do utrzymania dróg – inny
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 34921000 Ausrüstung für die Instandhaltung von Straßen
Los: LOT-0003
Titel: Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej - część 3
Beschreibung: Część 3 – Urządzenia do utrzymania dróg
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej - część 4
Beschreibung: Część 4 – Narzędzia do utrzymania dróg
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Środki transportu dla Gminy Jemielno rozwiązaniem problemów gospodarki ściekowej i drogowej - część 5
Beschreibung: Część 5 – Sprzęt transportowy do utrzymania dróg
Interne Kennung: Część 5