2. Verfahren
Verfahren
Titel: Izvajanje storitev okolju prijaznega čiščenja v Vrtcu Hansa Christiana Andersena za obdobje treh let
Beschreibung: Predmet naročila je izvajanje rednega in generalnega čiščenja ter dodatnega čiščenja za Vrtec Hansa Christiana Andersena za obdobje treh let, predvidoma od 1.1.2027 do 31.12.2029. Naročnik je za izvedbo in odločanje v postopku na podlagi tretjega odstavka 66. člena ZJN-3 pooblastil Mestno občino Ljubljana, Mestni trg 1, 1000 Ljubljana.
Interne Kennung: 7560-26-600019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Izvajanje storitev okolju prijaznega čiščenja v Vrtcu Hansa Christiana Andersena za obdobje treh let
Interne Kennung: 553433
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 7560-26-600019
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 553433