628725-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa sprzątania budynków i terenów zewnętrznych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa sprzątania budynków i terenów zewnętrznych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest „Usługa sprzątania budynków i terenów zewnętrznych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2028 r.” 2. Zamówienie obejmuje: Sprzątanie budynków i terenów zewnętrznych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy.
Interne KennungEZP.260.00070.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung, 90919200 Büroreinigung, 90911200 Gebäudereinigung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung
5. Los
LosLOT-0001