2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup osobních automobilů 2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup celkem 6 ks nových osobních automobilů, z toho 4 ks osobních automobilů nižší střední nebo střední třídy a 2 ks osobních automobilů s elektrickým pohonem. Tato veřejná zakázka je rozdělena na 2 (dvě) části ve smyslu § 101 ZZVZ: 1. část veřejné zakázky - 4 ks automobilů nižší střední nebo střední třídy (dále také jen „1. část VZ“) 2. část veřejné zakázky - 2 ks automobilů s elektrickým pohonem (dále také jen „2. část VZ“) Podmínky a požadavky uvedené v zadávací dokumentaci platí vždy stejně pro obě části veřejné zakázky, není-li výslovně stanoveno jinak. Dodavatel může podat nabídku pro jednu nebo obě části veřejné zakázky. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v obchodních podmínkách pro jednotlivé části veřejné zakázky (viz příloha č. 1 a příloha č. 2 zadávací dokumentace).
Interne Kennung: 114/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část veřejné zakázky - 4 ks automobilů nižší střední nebo střední třídy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup 4 ks nových osobních automobilů nižší střední nebo střední třídy. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 1 zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek - Technická specifikace osobního automobilu nižší střední nebo střední třídy.
Interne Kennung: 114/2026 - 1. část
Los: LOT-0002
Titel: 2. část veřejné zakázky - 2 ks automobilů s elektrickým pohonem
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je nákup 2 ks nových osobních automobilů s elektrickým pohonem. Podrobná specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je uvedena v obchodních podmínkách, které tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace, zejména v příloze č. 1 obchodních podmínek - Technická specifikace osobního automobilu s elektrickým pohonem.
Interne Kennung: 114/2026 - 2. část
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
2. Procedure
Procedure
Title: Nákup osobních automobilů 2026
Internal identifier: 114/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 114/2026 - 1. část
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 114/2026 - 2. část
Main classification (cpv): 34144900 Electric vehicles