2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leasen van voertuigen en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: Deze Europese openbare aanbesteding van Staatsbosbeheer ziet op het sluiten van een raamovereenkomst met één Opdrachtnemer voor het leasen van voertuigen en aanverwante dienstverlening op basis van full operational lease. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een Inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als Samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op Derden en/of Onderaannemers. De raming van de waarde van de opdracht is gebaseerd op het gemiddelde inkoopvolume van 2021 t/m 2024 en bedraagt circa € 5.800.000,- exclusief btw per jaar. De Aanbestedende dienst zal een raamovereenkomst sluiten met een maximumwaarde van € 52.000.000,- exclusief btw. De daadwerkelijke waarde van de opdracht kan zowel naar boven als naar beneden afwijken van het huidige inkoopvolume. De hiervoor genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Hier kunnen op geen enkele wijze rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingsleidraad en onderstaande verlengingen.