628762-2026 - Wettbewerb
Litauen – Gutachterische Tätigkeit – Klaipėdos r. sav. vietinės reikšmės kelių (gatvių), inžinerinių statinių ir negyvenamosios paskirties pastatų projektų ekspertizė ir Statinių baigtumo dokumentų rengimas, tvirtinimas ir ekspertizė
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klaipėdos r. sav. vietinės reikšmės kelių (gatvių), inžinerinių statinių ir negyvenamosios paskirties pastatų projektų ekspertizė ir Statinių baigtumo dokumentų rengimas, tvirtinimas ir ekspertizė
Beschreibung: Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių (gatvių), inžinerinių statinių ir negyvenamosios paskirties pastatų projektų ekspertizės paslaugos ir Statinių baigtumo dokumentų rengimas, tvirtinimas ir ekspertizė (statomų statinių užbaigtumo paslaugos, statinio (dalies) ekspertizė)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71319000 Gutachterische Tätigkeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Klaipėdos rajono savivaldybės vietinės reikšmės kelių (gatvių), inžinerinių statinių ir negyvenamosios paskirties pastatų projektų ekspertizės paslaugos
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Statinių baigtumo dokumentų rengimas, tvirtinimas ir ekspertizė (statomų statinių užbaigtumo paslaugos, statinio (dalies) ekspertizė)
Interne Kennung: 2