2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Scherpenzeel - Maaien
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens het maaien van de gazons uit te besteden. De opdracht heeft een initiële periode van vier jaar en kan daarna door de Aanbestedende dienst met twee (2) maal één (1) jaar verleng worden. De opdracht bestaat in hoofdzaak uit het machinaal op (beeld-) Kwaliteitsniveau B beheersen van grashoogte op gazons binnen de gemeente Scherpenzeel. -
Interne Kennung: IBMN-2025-SCH-RR-005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1