2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie De Paauw
Beschreibung: Het Rijksmonument Raadhuis De Paauw, gelegen aan Raadhuislaan 22 te Wassenaar (Nederland), wordt getransformeerd tot een eigentijds, functioneel en gastvrij bestuurscentrum, waarin de gemeenteraad, griffie, het college van burgemeester & wethouders en ambtenaren worden gehuisvest. Het project beoogt een harmonieuze combinatie van het rijke historische karakter met moderne efficiëntie, comfort en duurzaamheid te worden. De totale omvang van het project bedraagt circa 3.400 m². Voor het project Raadhuis De Paauw is een integraal ontwerpteam gecontracteerd, bestaande uit Happel Cornelisse Verhoeven, Deerns en LBP Sight. IGG bouweconomie is aangesteld als bouwkostendeskundige en Strackee fungeert als constructieadviseur. De belangrijkste ontwerpprincipes van de renovatie en restauratie van Raadhuis De Paauw omvatten: • De ontwikkeling van een vernieuwd werkplekconcept. • De toevoeging van een horecafunctie in het gebouw. • De vervanging van alle verouderde installaties. • De verduurzaming van het Raadhuis. • De integratie van een lift voor optimale toegankelijkheid.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000