62881-2025 - Wettbewerb
Polen – Schotter und Kleinschlag – Dostawa kruszywa łamanego w 2025 roku
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa kruszywa łamanego w 2025 roku
BeschreibungKRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE: Ilość orientacyjna w okresie umowy: 38 500 ton. Transport własny zamawiającego.
Interne KennungZP/2/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212300 Schotter und Kleinschlag
5. Los
LosLOT-0001
Titel1. KRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI: 0-4 mm, 2-8 mm, 8-11 mm, 8-16 mm, 16-22 mm
BeschreibungKRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI: zgodnie z formularzem ofertowym. Ilość orientacyjna w okresie umowy: 14 500 ton. Transport własny zamawiającego.
Interne KennungCzęść Nr 1
Menge14 500 Tonnen
LosLOT-0002
Titel2. KRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI:0-31,5 mm, 0-63 mm, 4-31,5 mm, 31,5-63 mm
BeschreibungKRUSZYWO DOLOMITOWE ŁAMANE FRAKCJI: zgodnie z formularzem ofertowym. Ilość orientacyjna w okresie umowy: 24 000 ton. Transport własny zamawiającego.
Interne KennungCzęść Nr 2
Menge24 000 Tonnen