2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów z napędem hybrydowym w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 3 sztuk fabrycznie nowych (rok produkcji pojazdów 2024/2025) samochodów z napędem hybrydowym w wersji nieoznakowanej dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia musi spełniać wszystkie warunki określone szczegółowo w załączniku „Wycena ofertowa”, będącym również specyfikacją techniczną, stanowiącym załącznik nr 1.1 do SWZ. 3. Zakres zamówienia oraz opis przedmiotu zamówienia został określony w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), załączniku nr 1.1 do SWZ „Wycena ofertowa” oraz we wzorze umowy – załącznik do SWZ.
Interne Kennung: 77/2.2.13/25/SZP/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu i potrzeba pilnego udzielenia zamówienia uzasadniona jest przede wszystkim tym, że jest to ponowne postępowanie dotyczące tego samego przedmiotu zamówienia. Poprzednie postępowanie zostało unieważnione z powodu braku ofert. Z uwagi na konieczność realizacji zamówienia oraz fakt, że potencjalni Wykonawcy mogli już wcześniej zapoznać się z zakresem i wymaganiami Zamawiającego uznano, że możliwe jest skrócenie terminu składania ofert bez uszczerbku dla zasad uczciwej konkurencji. Dodatkowo podkreśla się, że przedmiot zamówienia nie uległ znaczącej zmianie w stosunku do pierwotnego. Dokumentacja postępowania jest analogiczna i zawiera jedynie niewielkie zmiany. W związku z powyższym Zamawiający uznaje, że skrócony termin składania ofert jest uzasadniony i wystarczający do przygotowania prawidłowej oferty.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Pakiet 1
Menge: 3 Stück