2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kácení a ořezy dřevin středisko Bruntál – 11/2026 až 03/2027
Beschreibung: Předmětem zakázky je realizace kácení a ořezu dřevin podél silnic II. a III. třídy na území Moravskoslezského kraje v rámci spádové oblasti střediska Bruntál (v okrese Bruntál). Tato veřejná zakázka není zadávána na části dle § 101 ZZVZ. Jedná se o: - kácení celkem 52 kusů dřevin, jejichž specifikace včetně místopisu je uvedena v příloze č. 3 této zadávací dokumentace. - Ořezy celkem 615 kusů dřevin, jejichž specifikace včetně místopisu je uvedena v příloze č. 3 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 176/OI-Sl/26-Za
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz ZD