See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Automobilių remonto ir techninės priežiūros paslaugos (Kauno regionas)
Beschreibung: Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Kauno regiono eksploatuojamų tarnybinių automobilių remonto ir techninės priežiūros paslaugos su paslaugų teikėjo atsarginėmis detalėmis bei eksploatacinėmis medžiagomis
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0