2. Verfahren
Verfahren
Titel: SOŠ lesnícka BŠ - Centrum excelentnosti - Geonavigačné systémy
Beschreibung: Predmetom zákazky je dodanie komplexného systému geonavigačných technológií určených na zber, spracovanie a vyhodnocovanie priestorových údajov pre potreby odborného vzdelávania v oblasti lesníctva vrátane súvisiaceho softvéru, inštalácie, uvedenia do prevádzky a zaškolenie. Súčasťou dodania sú aj súvisiace služby ako doprava na miesto plnenia, vynesenie a vyloženie tovaru na konkrétne miesto, likvidácia a odvoz odpadu. Tovar musí byť zabezpečený dostatočnou ochranou pred jeho poškodením, zničením alebo odcudzením počas prepravy. Verejný obstarávateľ požaduje dodanie nových, nepoužívaných, nerozbalených a nerepasovaných tovarov. Podrobnosti popisuje Zmluva o dodaní tovaru (Príloha č. 1 SP) vrátane jej prílohy so súvisiacou technickou dokumentáciou.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38112100 Globale Navigations- und Ortungssysteme (GPS oder gleichwertiges System)
5. Los
Los: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34711200 Non-piloted aircraft
Additional classification (cpv): 38112100 Global navigation and positioning systems (GPS or equivalent)
5. Lot
Lot: LOT-0001