See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń warsztatowych
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa z pierwszym uruchomieniem i przeszkoleniem w obsłudze urządzeń warsztatowych w zakresie zadania nr 1-7 Zadanie nr 1 – Bezprzewodowy zestaw diagnostyczny do pojazdów osobowych, terenowych oraz dostawczych, Zadanie nr 2 – Modułowe narzędzie diagnostyczne do pojazdów powyżej 3,5 t, Zadanie nr 3 – Urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w skrzyniach automatycznych, Zadanie nr 4 – Spawarka typu MIG-MAG, Zadanie nr 5 – Spawarka typu TIG, Zadanie nr 6 – Urządzenie do laserowego czyszczenia powierzchni w technologii CW, Zadanie nr 7 – Bezprzewodowy zestaw diagnostyczny do pojazdów osobowych. oraz dostawa z montażem, pierwszym uruchomieniem i przeszkoleniem z obsługi urządzenia warsztatowego – w zakresie zadania nr 8 Zadanie nr 8 – Maszyna do regeneracji filtrów cząstek stałych. 2. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie zadań 1 do 7. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 4 do SWZ - OPZ. 4. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy. 5. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone w Załączniku nr 4 do OPZ. 6. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2a i 2b do SWZ. 7. W celu potwierdzenia, że oferowany do dostawy asortyment spełnia określone przez zamawiającego wymagania, do oferty należy załączyć przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z rozdziałem IV SWZ (w tym złożyć z ofertą Kartę katalogową produktu oraz wypełnić i złożyć OŚWIADCZENIE WYKONAWCY stanowiący załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiający przewiduje uzupełnienie ww. przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z art. 107 ust.2. 9. Dla zad 8 Zamawiający przewiduje możliwość wizji lokalnej 10. Zamawiający nie wymaga wadium 11. Zamawiający wymaga złożenia ZNWU
Interne Kennung: 132/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad 1
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ - OPZ 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2a do SWZ. 3. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 4. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy. 5. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone 3 do SWZ – Formularz cenowy, jak również w załączniku nr 2a do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz w OPZ - załącznik nr 4 do SWZ. 6. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2a do SWZ. 7. W celu potwierdzenia, że oferowany do dostawy asortyment spełnia określone przez zamawiającego wymagania, do oferty należy załączyć przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z rozdziałem IV SWZ (w tym złożyć z ofertą Kartę katalogową produktu oraz wypełnić i złożyć OŚWIADCZENIE WYKONAWCY stanowiący załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiający przewiduje uzupełnienie ww. przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z art. 107 ust.2.
Interne Kennung: Zad 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystanie z prawa opcji w zakresie i na warunkach określonych w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy oraz w załącznik nr 2a do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 2. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 2a do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. 3. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zad 2
Interne Kennung: Zad 2
Los: LOT-0003
Titel: Zad 3
Interne Kennung: Zad 3
Los: LOT-0004
Titel: Zad 4
Interne Kennung: Zad 4
Los: LOT-0005
Titel: Zad 5
Interne Kennung: Zad 5
Los: LOT-0006
Titel: Zad 6
Interne Kennung: Zad 6
Los: LOT-0007
Titel: Zad 7
Interne Kennung: Zad 7
Los: LOT-0008
Titel: Zad 8
Beschreibung: 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ - OPZ 2. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2b do SWZ. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. 4. Rodzaj (asortyment), oraz ilości przedmiotu zamówienia, określono załączniku nr 3 do SWZ – Formularz cenowy. 5. Zaoferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania określone 3 do SWZ – Formularz cenowy, jak również w załączniku nr 2b do SWZ – Projektowane postanowienia umowy oraz w OPZ - załącznik nr 4 do SWZ. 6. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2b do SWZ. 7. W celu potwierdzenia, że oferowany do dostawy asortyment spełnia określone przez zamawiającego wymagania, do oferty należy załączyć przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z rozdziałem IV SWZ (w tym złożyć z ofertą Kartę katalogową produktu oraz wypełnić i złożyć OŚWIADCZENIE WYKONAWCY stanowiący załącznik nr 8 do SWZ). Zamawiający przewiduje uzupełnienie ww. przedmiotowych środków dowodowych zgodnie z art. 107 ust.2. 8. Dla zad 8 Zamawiający przewiduje możliwość wizji lokalnej
Interne Kennung: Zad 8