See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Bieżące utrzymanie urządzeń wodnych na terenie Zarządu Zlewni w Kole”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Kole. Zamówienie zostało podzielone na 6 części: część 1 - Obiekt nr 1 – NW Turek część 2 - Obiekt nr 2 – NW Koło część 3 - Obiekt nr 3 – NW Konin część 4 - Obiekt nr 4 – NW Słupca część 5 - Obiekt nr 5 – NW Września część 6 – Obiekt nr 6 – NW Środa Wlkp. Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części (obiektów), z podaniem ich lokalizacji określają: SWZ, Opis przedmiotu zamówienia dla każdej części Mapki Wzór umowy
Interne Kennung: P.ROZ.270.2.108.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90721800 Schutz vor natürlichen Risiken oder Gefahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Obiekt nr 1 – NW Turek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Kole. Zamawiający na podst. art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zadanie zlokalizowane jest na terenie działalności Zarządu Zlewni w Kole w zlewni Nadzoru Wodnego Turek. Roboty wykonywane będą na terenie województwa wielkopolskiego i łódzkiego, powiatów tureckiego, konińskiego, kolskiego, sieradzkiego i poddębickiego.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4.10 Zamawiający na podst. art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. 4.10.1 Realizacja prawa opcji (dotyczy oddzielnie każdej z części zamówienia) polegać będzie na zobowiązaniu się wykonawcy składającego ofertę (tj. ofertę obejmującą część gwarantowaną i część opcjonalną) do świadczenia usługi w zakresie części opcjonalnej dopiero na polecenie zamawiającego w ramach i zgodnie z warunkami zawartej umowy, za cenę określoną dla części opcjonalnej w ofercie. 4.10.2 Zamawiający nie przewiduje możliwości rozpatrywania oferty obejmującej tylko część gwarantowaną, bez części opcjonalnej lub odwrotnie. 4.10.3 Prawo opcji dla ww. okoliczności, realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe. 4.10.4 Cena świadczenia usług świadczonych w ramach prawa opcji musi zostać obliczona na podstawie nie mniejszych wartości czynników cenotwórczych jak dla zamówienia podstawowego (tj. części gwarantowanej), i zostanie określona w formularzu ofertowym na etapie składania ofert (w Załączniku do SWZ). 4.10.5 Zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji w sytuacji, gdy uzyska zgodę jednostki nadrzędnej na wykonanie obowiązku bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych w okresie realizacji części gwarantowanej. 4.10.6 O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem z określeniem zakresu, w jakim Zamawiający będzie z prawa opcji korzystał, nie później niż 10 dni przed upływem terminu zakończenia zakresu podstawowego (gwarantowanego). 4.10.7 Oświadczenie zamawiającego o uruchomieniu części opcjonalnej będzie zawierało: a) Termin realizacji części opcjonalnej, b) Wartość części opcjonalnej, c) Zakres części opcjonalnej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik do SWZ. 4.10.8 Zamawiający może z opcji skorzystać w niepełnym zakresie. 4.10.9 Usługi świadczone w ramach prawa opcji muszą być świadczone zgodnie z wymaganiami opisanymi w Załączniku do SWZ „Opisie przedmiotu zamówienia”. Do świadczenia usługi w ramach prawa opcji zastosowanie mają postanowienia określające warunki i sposób zapłaty wynagrodzenia, warunki świadczenia usługi oraz kar umownych. 4.10.10 Zamawiający nie ma obowiązku korzystać z prawa opcji. Wykonawcy nie przysługuje prawo roszczeń z tytułu niewykorzystania prawa opcji lub jego pełnej wartości Zamawiający wymaga, aby zamówienie zostało wykonane: Część gwarantowana dotyczy: - wykonywanie przedmiotowej usługi w okresie nie wcześniej niż od dnia 1 stycznia 2027 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. Część opcjonalna (objęta prawem opcji) dotyczy: - wykonywanie przedmiotowej usługi dopiero na pisemne polecenie Zamawiającego - w okresie maksymalnie do 12 miesięcy licząc od dnia 1 stycznia 2028 r
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Obiekt nr 2 – NW Koło
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Kole. Zamawiający na podst. art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zadanie zlokalizowane jest na terenie działalności Zarządu Zlewni w Kole w zlewni Nadzoru Wodnego Koło. Roboty wykonywane będą na terenie powiatów konińskiego, kolskiego, łęczyckiego, kutnowskiego, poddębickiego, włocławskiego, obejmują one gminy tj: Koło, Gmina Miejska Koło, Osiek Mały, Grzegorzew, Olszówka, Kłodawa, Przedecz, Kramsk, Krzymów, Babiak, Chodów, Dąbie, Kościelec, Grabów, Daszyna. Teren NW Koło
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Obiekt nr 3 – NW Konin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Kole. Zamawiający na podst. art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zadanie zlokalizowane jest na terenie działalności Zarządu Zlewni w Kole w zlewni Nadzoru Wodnego Konin.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Obiekt nr 4 – NW Słupca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Kole. Zamawiający na podst. art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zadanie zlokalizowane jest na terenie działalności Zarządu Zlewni w Kole w zlewni rzeki Meszna Nadzór Wodny Słupca
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Obiekt nr 5 – NW Września
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Kole. Zamawiający na podst. art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zadanie zlokalizowane jest na terenie działalności Zarządu Zlewni w Kole w na terenie powiatów: WRZESIŃSKI, GNIEŹNIEŃSKI, JAROCIŃSKI
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Obiekt nr 6 – NW Środa Wlkp.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżącej konserwacji, eksploatacji i utrzymania urządzeń wodnych położonych na terenie zlewni rzeki Warty w Wielkopolsce, będących pod nadzorem PGW WP Zarządu Zlewni w Kole. Zamawiający na podst. art. 441 Ustawy Pzp przewiduje zastosowanie prawa opcji. Zadanie zlokalizowane jest na terenie działalności Zarządu Zlewni w Kole w zlewni Nadzoru Wodnego Środa Wielkopolska. Prace wykonywane będą na terenie województwa wielkopolskiego, powiatów średzkiego i wrzesińskiego.
Interne Kennung: 6
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: P.ROZ.270.2.108.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71330000 Miscellaneous engineering services
Additional classification (cpv): 90721800 Natural risks or hazards protection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Część 1 - Obiekt nr 1 – NW Turek
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Title: Część 2 - Obiekt nr 2 – NW Koło
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Title: Część 3 - Obiekt nr 3 – NW Konin
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6