2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowej samochodowej zamiatarki drogowej w formie leasingu operacyjnego
Beschreibung: Dostawa nowej samochodowej zamiatarki drogowej w formie leasingu operacyjnego. Zamawiający zamierza sfinalizować dostawę przedmiotu zamówienia - dostawa fabrycznie nowej zamiatarki drogowej w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu. 4.1. Warunki leasingu: a) waluta: PLN b) okres leasingu: 60 miesięcy c) opłata wstępna w wysokości 40 % wartości netto przedmiotu leasingu (+VAT) d) liczba rat leasingowych -59 równych miesięcznych leasingowych rat e) wartość wykupu- 1 % wartości netto przedmiotu leasingu f) oprocentowanie stałe przez cały okres obowiązywania umowy leasingu, zgodne z oprocentowaniem zaoferowanym przez Wykonawce w ofercie. g) ubezpieczenie pojazdu- opcjonalnie- do wyboru przez Zamawiającego
Interne Kennung: 06/AMD/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zamawiający zamierza sfinalizować dostawę przedmiotu zamówienia - dostawa fabrycznie nowej zamiatarki drogowej w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu. Warunki leasingu: a) waluta: PLN b) okres leasingu: 60 miesięcy c) opłata wstępna w wysokości 40 % wartości netto przedmiotu leasingu (+VAT) d) liczba rat leasingowych -59 równych miesięcznych leasingowych rat e) wartość wykupu- 1 % wartości netto przedmiotu leasingu f) oprocentowanie stałe przez cały okres obowiązywania umowy leasingu, zgodne z oprocentowaniem zaoferowanym przez Wykonawce w ofercie. g) ubezpieczenie pojazdu- opcjonalnie- do wyboru przez Zamawiającego
Haupteinstufung (cpv): 34144400 Straßeninstandhaltungsfahrzeuge
Menge: 1 Stück