628921-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Svoz a likvidace komunálního a tříděného odpadu – Svoboda nad Úpou
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvoz a likvidace komunálního a tříděného odpadu – Svoboda nad Úpou
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je zajištění služeb souvisejících se sběrem, odvozem, tříděním a likvidací odpadu pro město Svoboda nad Úpou, v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Veškeré činnosti prováděné dle této zakázky musí být v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, v platném znění a v souladu s příslušnými souvisejícími právními předpisy a obecně závaznými vyhláškami města Svoboda nad Úpou.
Interne KennungSvoz a likvidace komunálního a tříděného odpadu – Svoboda nad Úpou
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení pro nadlimitní veřejnou zakázku
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 44613800 Abfallcontainer
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 44613800 Abfallcontainer
Optionen
Beschreibung der Optionennavýšení počtu nádob