See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poboljšanje vodnokomunalne infrastrukture na području Gorskog kotara
Beschreibung: Sredstvima dodijeljenim kroz Drugi švicarski doprinos planira se Gradnja/rekonstrukcija/sanacije komunalne vodne infrastrukture na području Gorskog kotara: GRUPA 1: Na području općine Lokve planira se sanacija postojećeg vodoopskrbnog cjevovoda u DIP-ovom naselju, 384 m, DUCTIL DN 100, te proširenje postojećeg sustava javne odvodnje izgradnjom gravitacijskih kolektora, 242 m, PVC DN 250 sa inspekcijom stanja i funkcionalnosti i geodetskom snimkom izgrađenih gravitacijskih kolektora (7.569 m) GRUPA 2: Planira se izgradnja vodoopskrbnog sustava općine Ravna Gora naselja Cagar u duljini od 835,00 m', DUCTIL DN 100, izgradnja sustava javne odvodnje aglomeracije Ravna Gora u naselju Cagar u duljini od 722,18 m', PVC DN 250 te sanacija tlačnog vodovodnog cjevovoda SC Šije – VS Kosa, duljine 387,78 m', PEHD DN 75. GRUPA 3: Na području grad Vrbovsko planira se Sanacija transportnog cjevovoda VS Sv. Ilija – VS Nadvučnik, zamjenom cjevovoda duljine 7.449 m, DN 125 i DN 150
Interne Kennung: MV 39/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1: Sanacija vodopskrbnih cjevovoda dijela naselja Lokve - DIP-ovo naselje i izgradnja sustava javne odvodnje naselja Lokve - DIO 1
Beschreibung: Na području općine Lokve planira se sanacija postojećeg vodoopskrbnog cjevovoda u DIP-ovom naselju, 384 m, DUCTIL DN 100, te proširenje postojećeg sustava javne odvodnje izgradnjom gravitacijskih kolektora, 242 m, PVC DN 250 sa inspekcijom stanja i funkcionalnosti i geodetskom snimkom izgrađenih gravitacijskih kolektora (7.569 m)
Interne Kennung: MV 39/2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2: Izgradnja vodoopskrbnog sustava i sustava javne odvodnje na području općine Ravna gora (Cagar) i sanacija dijela tlačnog vodovodnog cjevovoda CS Šije – VS Kosa
Beschreibung: Planira se izgradnja vodoopskrbnog sustava općine Ravna Gora naselja Cagar u duljini od 835,00 m', DUCTIL DN 100, izgradnja sustava javne odvodnje aglomeracije Ravna Gora u naselju Cagar u duljini od 722,18 m', PVC DN 250 te sanacija tlačnog vodovodnog cjevovoda SC Šije – VS Kosa, duljine 387,78 m', PEHD DN 75.
Interne Kennung: MV 39/2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3: Sanacija transportnog cjeovovoda VS Sv. Ilija – VS Nadvučnik
Interne Kennung: MV 39/2025-3