2. Verfahren
Verfahren
Titel: „ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH OD WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKAŁYCH Z TERENU GMINY BIAŁOBRZEGI W 2027 ROKU”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych, w tym selektywnie zebranych odpadów komunalnych, pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Białobrzegi, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie całego strumienia odpadów komunalnych, w tym selektywnie zebranych odpadów komunalnych, pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Białobrzegi, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp prawo opcji. 2. Wysokość prawa opcji nie przekroczy 25% wartości zamówienia podstawowego. 3. Prawo opcji obejmować będzie odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Białobrzegi w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. 4. Prawo opcji realizowane będzie po cenach jednostkowych określonych w ofercie i umowie. 5. Wykonawca nie może żądać od Zamawiającego realizacji prawa opcji. 6. Prawo opcji będzie realizowane na podstawie zapisów zawartych w umowie podstawowej.