628949-2026 - Wettbewerb
Polen – Müllfahrzeuge – Dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego pojazdu typu zamiatarka w formie leasingu operacyjnego – postępowanie nr 2
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa fabrycznie nowego specjalistycznego pojazdu typu zamiatarka w formie leasingu operacyjnego – postępowanie nr 2
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowego specjalistycznego pojazdu typu zamiatarka w formie leasingu operacyjnego na okres 60 miesięcy i wpłatą początkową wynoszącą maksymalnie 45% wartości przedmiotu zamówienia Oprocentowanie leasingu zmienne Inne wymagania odnośnie przedmiotu zamówienia: 1. Pojazd musi posiadać kompletną dokumentację, która umożliwia zarejestrowanie pojazdu dopuszczonego do ruchu drogowego w Polsce w tym wyciąg ze świadectwa homologacji. 2. Pojazd nie może mieć znaków reklamowych z wyjątkiem oznaczeń producenta pojazdu. 3. Pojazd nie może mieć na żadnym elemencie śladów uszkodzeń. 4. Całe podwozie pojazdu musi reagować na czynności zabudowy pojazdu, w tym posiadać aktualizację oprogramowania. 5. Zamawiający wymaga przeprowadzenia instruktażu obsługi pojazdu w czasie ogólnym 7h, w tym 4h na terenie siedziby Zamawiającego (instruktarz teoretyczny/pokazowy) i 3h w terenie (instruktaż praktyczny/pokazowy), dedykowanego 2 osobom tj. wyznaczonym pracownikom Zamawiającego Czas przeznaczony na te czynności nie może obciążać kosztowo żądającego instruktażu. W czasie instruktarzu powinno odbywać się kilka działań związanych z bezpieczeństwem BHP operatora pojazdu oraz instrukcji reagowania operatora na awarie pojazdu, tak aby Wykonawca przedmiotu zamówienia nie kwestionował w przyszłości tj. w ramach gwarancji i rękojmi nieprawidłowego użytkowania pojazdu. Instruktaż powinien być przeprowadzony w dniu odbioru pojazdu. Potwierdzenie przeprowadzenia instruktarzu powinno być zawarte w protokole odbioru pojazdu. Przygotowanie Protokołu odbioru pojazdu oraz przeprowadzonego instruktarzu należy do Wykonawcy przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający nie dopuszcza do jakichkolwiek naruszeń urządzeń w podwoziu i zabudowie, które wskazywałyby na prototypowe rozwiązania. Oferowane urządzenia muszą pochodzić z produkcji seryjnej. 7. Wymagana 24 miesięczna gwarancja dla podwozia i zabudowy. 8. Ubezpieczenie pojazdu po stronie Zamawiającego. Dokumenty finansowe Zamawiającego znajdują się w ogólnodostępnej i bezpłatnej bazie pod adresem internetowym: https://ekrs.ms.gov.pl/rdf/pd/search_df Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungZP.272.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.272.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
Additional classification (cpv): 34921100 Road sweepers, 66114000 Financial leasing services
5. Lot
Lot: LOT-0001