2. Verfahren
Verfahren
Titel: Radiodekking C2000 UMC Utrecht
Beschreibung: Dit betreft een Europese aanbesteding voor de aanschaf en implementatie van actieve componenten om C2000 aan het Dynamisch Antenne Systeem (DAS) van het UMC Utrecht te koppelen, waardoor de interne C2000 dekking voor meerdere jaren gegarandeerd kan worden. Het beheer van de passieve componenten valt eveneens binnen de scope van deze aanbesteding.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32412100 Fernmeldenetz, 32422000 Netzkomponenten, 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32429000 Ausrüstung für Telefonnetze, 32551400 Telefonnetz, 50334110 Wartung von Telefonnetzen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 32412100 Telecommunicatienetwerk, 32422000 Netwerkcomponenten, 32424000 Netwerkinfrastructuur, 32429000 Uitrusting voor telefoonnetwerk, 32551400 Telefoonnetwerk, 50334110 Onderhoud van telefoonnetwerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000