62898-2026 - Ergebnis
Tschechien – Entwicklung von kundenspezifischer Software – BUDOVÁNÍ A ROZVOJ DATOVÉ PLATFORMY
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBUDOVÁNÍ A ROZVOJ DATOVÉ PLATFORMY
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění implementačních služeb pro systémy datové platformy. Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně třemi (3) Účastníky. Zadavatel bude na základě rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z rámcové dohody čerpat. Implementační služby budou poskytovány: - při vývoji a implementaci nových systémů datové platformy včetně odpovídajícího technického, infrastrukturního a architekturního poradenství, - při rozvoji nebo změnách stávajících systémů datové platformy, - při realizaci upgrade systémů datové platformy na vyšší verze, - při vývoji a úpravách nových a stávajících datových integrací v rámci informačních systémů objednatele a také na externí systémy provozované objednatelem resp. při řešení IS/IT architektury k zajištění jejich efektivního provozování.
Vorherige Bekanntmachung262818-2024
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung1