2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz na posesjach budynków Sądu Rejonowego w Legnicy
Beschreibung: Kompleksowe utrzymanie czystości w budynkach oraz na posesjach budynków Sądu Rejonowego w Legnicy
Interne Kennung: G.261.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90919200 Büroreinigung, 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości budynków oraz terenów zewnętrznych, obejmująca w szczególności codzienne sprzątanie dla: a) Sądu Rejonowego w Legnicy – 59-220 Legnica, ul. Złotoryjska 19, b) Sądu Rejonowego w Legnicy – 59-220 Legnica, ul. Kościuszki 1-3, c) Sądu Rejonowego w Legnicy – 59-220 Legnica, ul. Andersa 12-13, oraz kwartalne sprzątanie: d) Archiwum Sądu Rejonowego w Legnicy zlokalizowanego w Okręgowym Ośrodku Wychowawczym w Jerzmanicach Zdroju e) Archiwum Sądu Rejonowego w Legnicy zlokalizowanego w Legnicy przy ul. Drohobyckiej 2
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: G.261.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90910000 Cleaning services
Additional classification (cpv): 90911200 Building-cleaning services, 90919200 Office cleaning services, 90919100 Cleaning services of office equipment, 90911300 Window-cleaning services, 90914000 Car park cleaning services, 90620000 Snow-clearing services, 90630000 Ice-clearing services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services
5. Lot
Lot: LOT-0001