2. Verfahren
Verfahren
Titel: Čerpadla - nové
Beschreibung: Dodávka čerpadel včetně dopravy: Část 2. – Ponorná čerpadla KSB (počet: 4 ks) Část 5. – Odstředivá čerpadla – SIGMA (počet: 2 ks) Část 6. – Hadicová čerpadla (počet: 2 ks) Část 7. - Vertikální čerpadla (počet: 3 ks)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43134100 Tauchpumpen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. – Ponorná čerpadla KSB
Beschreibung: Dodávka 4 ks Ponorných čerpadel KSB
Interne Kennung: DIAMO-D350/87141/2025-1
Los: LOT-0008
Titel: Část 7. - Vertikální čerpadla
Beschreibung: Dodávka 3 ks nových Vertikálních čerpadel
Interne Kennung: DIAMO-D350/87141/2025
Los: LOT-0006
Titel: Část 6. - Hadicová čerpadla BREDEL
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 2 ks nových Hadicových čerpadel BREDEL
Interne Kennung: DIAMO-D350/87141/2025-3
Haupteinstufung (cpv): 42122230 Dosierpumpen
Los: LOT-0005
Titel: Část 5. - Odstředivá čerpadla SIGMA
Beschreibung: Dodávka 2 ks Odstředivých čerpadel SIGMA
Interne Kennung: DIAMO-D350/87141/2025-2
Haupteinstufung (cpv): 42122430 Kreiselpumpen