2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duurzame elektriciteit NPO/NOS
Beschreibung: De opdracht betreft de levering en teruglevering van duurzame elektriciteit met GvO's uit Nederlandse wind- en zonne-energie voor de NOS en de NPO. De totale waarde van de opdracht over een looptijd van vijf (5) jaar wordt geraamd op € 8.500.000, - exclusief btw. Deze raming is gebaseerd op historisch verbruik, prognoses en verwachte marktprijzen. De raming is exclusief energiebelasting, netbeheerkosten en overige heffingen van overheidswege.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht betreft de levering en teruglevering van duurzame elektriciteit met GvO's uit Nederlandse wind- en zonne-energie. De totale waarde van de opdracht over een looptijd van vijf (5) jaar wordt geraamd op € 8.500.000, - exclusief btw. Deze raming is gebaseerd op historisch verbruik, prognoses en verwachte marktprijzen. De raming is exclusief energiebelasting, netbeheerkosten en overige heffingen van overheidswege. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.
628989-2026 - Competition
Netherlands – Electricity – Duurzame elektriciteit NPO/NOS
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Duurzame elektriciteit NPO/NOS
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09310000 Electricity
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: N.v.t.