629000-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Schienenfahrzeuge – Dodávka BEMU společnosti Leo Express – Ústecký kraj
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka BEMU společnosti Leo Express – Ústecký kraj
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka železničních vozidel. Podrobněji viz zadávací dokumentace.
Interne KennungDodávka BEMU společnosti Leo Express – Ústecký kraj
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensVeřejná zakázka je zadávána v otevřeném řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34622400 Eisenbahnwagen, 34622200 Eisenbahnpersonenwagen, 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenV souladu s § 100 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy tak, že nad rámec požadovaného počtu vozidel, má zadavatel možnost jednostranně uplatnit opční právo na dodání dalších až 4 kusů vozidel (každého typu) za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci. V předpokládané hodnotě této veřejné zakázky je proto zahrnuta i možnost uplatnění opčního práva v maximálním rozsahu.