See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NABAVA TREH MOBILNIH RTG APARATOV
Beschreibung: Kratek opis: Predmet javnega naročila je nabava treh mobilnih digitalnih RTG aparatov z brezžičnim prenosnim detektorjem za zagotavljanje varne diagnostične podpore bolnikom na A-V ECMO. Predmet javnega naročila vključuje tudi njihovo vzdrževanje v 24-mesečnem garancijskem roku.
Interne Kennung: V20-26/B
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Dobava naprav mobilnih RTG je vezana na vzpostavitev nacionalne mreže ECMO in predstavlja enega izmed ciljev slovenskega Načrta zaokrevanje in odpornost. V kolikor le-ta ne bo dosežen do roka, ki ga določajo EU Uredbe, to je 31.8.2026, je resno ogroženo izplačilo dela zadnjega, 9.obroka EK Sloveniji, ki je v celotni višini 268.666.495 EUR. Hkrati je potrebno zagotoviti čimprejšnjo vzpostavitev in delovanje nacionalne mreže zazdravljenje s pomočjo zunajtelesnega krvnega obtoka (ECMO –extracorporeal membrane oxygenation) ter zagotavljanja pogojev za izvajanje zunajtelesne kardiopulmonalne reanimacije (ECPR) pri bolnikih z zunajbolnišničnim srčnim zastojem, pri čemer opreme, ki je predmet tega naročila predstavlja potrebno podporno opremo.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet javnega naročila je nabava treh mobilnih digitalnih RTG aparatov z brezžičnim prenosnim detektorjem za zagotavljanje varne diagnostične podpore bolnikom na A-V ECMO. Predmet javnega naročila vključuje tudi njihovo vzdrževanje v 24-mesečnem garancijskem roku
Interne Kennung: 551743