See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PZOZ/DZP/382/25PN/26 Dostawa odczynników i produktów do diagnostyki laboratoryjnej i bakteriologicznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i produktów do diagnostyki laboratoryjnej i bakteriologicznej w podziale na pakiety. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: PZOZ/DZP/382/25PN/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dzierżawa aparatu do badań moczu wraz z dostawą odczynników i materiałów kontrolnych oraz zużywalnych
Beschreibung: Szczegółowy zakres zamówienia zawiera Załącznik Nr 1, 2 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Dzierżawa aparatu do badań moczu wraz z dostawą odczynników i materiałów kontrolnych oraz zużywalnych
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Karty i kody kreskowe do czytnika OMR laboratoryjnego systemu informatycznego wykorzystywanego w laboratorium Karty skierowań i bloczki z kodami
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Karty i kody kreskowe do czytnika OMR laboratoryjnego systemu informatycznego wykorzystywanego w laboratorium Karty skierowań i bloczki z kodami
Haupteinstufung (cpv): 30199000 Bürobedarf aus Papier und andere Artikel
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Odczynniki, kontrole i materiały zużywalne niezbędne do wykonywania przeciwciał przeciwjądrowych metodą immunofluorescencji (IF) wraz z dzierżawą niezbędnego sprzętu w tym mikroskopu fluoroscencyjnego do wykonywania 700 badań pacjentów w skali roku
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Odczynniki, kontrole i materiały zużywalne niezbędne do wykonywania przeciwciał przeciwjądrowych metodą immunofluorescencji (IF) wraz z dzierżawą niezbędnego sprzętu w tym mikroskopu fluoroscencyjnego do wykonywania 700 badań pacjentów w skali roku
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Barwniki i odczynniki
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - Barwniki i odczynniki
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - System próżniowy zamknięty do pobierania krwi
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - System próżniowy zamknięty do pobierania krwi
Haupteinstufung (cpv): 33192500 Reagenzgläser
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Odczynniki Serologiczne - Krwinki do badań serologicznych
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Odczynniki Serologiczne - Krwinki do badań serologicznych
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Odczynniki do badań z zakresu manualnej serologii transfuzjologicznej – A
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - Odczynniki do badań z zakresu manualnej serologii transfuzjologicznej – A
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Odczynniki do badań z zakresu manualnej serologii transfuzjologicznej – B
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - Odczynniki do badań z zakresu manualnej serologii transfuzjologicznej – B
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Odczynniki lateksowe do diagnostyki schorzeń jelitowych
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - Odczynniki lateksowe do diagnostyki schorzeń jelitowych
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Szybkie testy ureazowe stosowane do wykrywania Helicobacter Pyroli
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - Szybkie testy ureazowe stosowane do wykrywania Helicobacter Pyroli
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PZOZ/DZP/382/25PN/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Main classification (cpv): 30199000 Paper stationery and other items
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Main classification (cpv): 33192500 Test tubes
Lot: LOT-0006
Lot: LOT-0007
Lot: LOT-0008
Lot: LOT-0009
Lot: LOT-0010
Main classification (cpv): 33124130 Diagnostic supplies