629045-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa oprogramowania do budowy chmury prywatnej - postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania do budowy chmury prywatnej - postępowanie w celu zawarcia umowy ramowej
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest określenie ramowych warunków udzielenia i realizacji zamówień wykonawczych, w okresie obowiązywania Umów Ramowych. 2. Zamawiający w ramach Umów Wykonawczych będzie dokonywał zakupów oprogramowania, zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ), zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungZWiDIT.2611.28.2026.410.ŁKA[SKR-2025]
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest określenie ramowych warunków udzielenia i realizacji zamówień wykonawczych, w okresie obowiązywania Umów Ramowych. 2. Zamawiający w ramach Umów Wykonawczych będzie dokonywał zakupów oprogramowania, zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ), zawartym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zakres oprogramowania zgodnie z poniższym wykazem: