2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca sprzedaż energii elektrycznej oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla budynków SPZZOZ w Wyszkowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dla punktu poboru z mikroinstalacją i statusem Prosumenta - kompleksowa dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej do obiektów Zamawiającego, realizowana na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej. Wykonawca będzie dostarczał energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi do SPZZOZ w Wyszkowie ul. KEN 1. Będzie to usługa kompleksowa polegająca na świadczeniu usługi dostawy energii elektrycznej poprzez jej sprzedaż oraz świadczenie usługi przesłania i dystrybucji energii elektrycznej do obiektu szpitalnych. PPE 590543570700042861. Dla tego układu pomiarowego SPZZOZ w Wyszkowie posiada mikroinstalację fotowoltaiczną o mocy 40,8 kW oraz status Prosumenta. 2) dla punktów poborów bez mikroinstalacji - kompleksowa dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej do obiektów Zamawiającego realizowana na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej. Wykonawca będzie dostarczał energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi do SPZZOZ w Wyszkowie ul. KEN 1, ul. Gen. Józefa Sowińskiego 61/9, ul. 1-go Maja 9 B. Będzie to usługa kompleksowa polegająca na świadczeniu usługi dostawy energii elektrycznej poprzez jej sprzedaż oraz świadczenie usługi przesłania i dystrybucji energii elektrycznej do obiektów szpitalnych. PPE 590543570700814123, PPE 590543570700819029, PPE 590543570700936450, PPE 590543570700711798, PPE 590543570700933169 W związku z posiadaniem przez Zamawiającego statusu Prosumenta Wykonawca będzie prowadził rozliczenia na zasadach określonych w obowiązujących przepisach prawa. Na dzień wszczęcia postępowania zasady te uregulowane są w art. 4 i 5 ustawy o OZE. Wykonawca będzie dokonywał rozliczenia ilości energii elektrycznej wprowadzonej do sieci OSD wobec ilości energii elektrycznej pobranej z tej sieci w celu jej zużycia na potrzeby własne przez Prosumenta wytwarzającego energię elektryczną w mikroinstalacji o łącznej mocy zainstalowanej elektrycznej 40,8 kW. Zamawiający zobowiązany jest poinformować Wykonawcę o zmianach wpływających na sposób prowadzenia rozliczeń, w szczególności o utracie statusu Prosumenta, zmianach łącznej mocy zainstalowanej elektrycznej mikroinstalacji, rodzaju źródła energii w mikroinstalacji, trwałego odłączenia mikroinstalacji od sieci OSD, w terminie 14 dni od dnia zmiany. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 - OPZ.do SWZ oraz Rozdział VII SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 546837-2026
Interne Kennung: DEZ/Z/341/ZP-12/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) dla punktu poboru z mikroinstalacją i statusem Prosumenta - kompleksowa dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej do obiektów Zamawiającego, realizowana na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej. Wykonawca będzie dostarczał energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi do SPZZOZ w Wyszkowie ul. KEN 1. Będzie to usługa kompleksowa polegająca na świadczeniu usługi dostawy energii elektrycznej poprzez jej sprzedaż oraz świadczenie usługi przesłania i dystrybucji energii elektrycznej do obiektu szpitalnych. PPE 590543570700042861. Dla tego układu pomiarowego SPZZOZ w Wyszkowie posiada mikroinstalację fotowoltaiczną o mocy 40,8 kW oraz status Prosumenta. 2) dla punktów poborów bez mikroinstalacji - kompleksowa dostawa energii elektrycznej z sieci elektroenergetycznej do obiektów Zamawiającego realizowana na podstawie umowy sprzedaży, o której mowa w art. 5 ust. 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne oraz świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej. Wykonawca będzie dostarczał energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi do SPZZOZ w Wyszkowie ul. KEN 1, ul. Gen. Józefa Sowińskiego 61/9, ul. 1-go Maja 9 B. Będzie to usługa kompleksowa polegająca na świadczeniu usługi dostawy energii elektrycznej poprzez jej sprzedaż oraz świadczenie usługi przesłania i dystrybucji energii elektrycznej do obiektów szpitalnych. PPE 590543570700814123, PPE 590543570700819029, PPE 590543570700936450, PPE 590543570700711798, PPE 590543570700933169 W związku z posiadaniem przez Zamawiającego statusu Prosumenta Wykonawca będzie prowadził rozliczenia na zasadach określonych w obowiązujących przepisach prawa. Na dzień wszczęcia postępowania zasady te uregulowane są w art. 4 i 5 ustawy o OZE. Wykonawca będzie dokonywał rozliczenia ilości energii elektrycznej wprowadzonej do sieci OSD wobec ilości energii elektrycznej pobranej z tej sieci w celu jej zużycia na potrzeby własne przez Prosumenta wytwarzającego energię elektryczną w mikroinstalacji o łącznej mocy zainstalowanej elektrycznej 40,8 kW. Zamawiający zobowiązany jest poinformować Wykonawcę o zmianach wpływających na sposób prowadzenia rozliczeń, w szczególności o utracie statusu Prosumenta, zmianach łącznej mocy zainstalowanej elektrycznej mikroinstalacji, rodzaju źródła energii w mikroinstalacji, trwałego odłączenia mikroinstalacji od sieci OSD, w terminie 14 dni od dnia zmiany. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 - OPZ.