See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE I OPIEKEŃCZE - ŚWIADCZENIA W ZAKŁADZIE PIELĘGNACYJNO- OPIEKUŃCZYM/OPIEKUŃCZO-LECZNICZYM
Beschreibung: Zamówienie na usługi zdrowotne w rodzaju ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE I OPIEKEŃCZE na obszarze: 1203034 – Chrzanów udzielone zgodnie z zapisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych ze zm. – konkurs ofert - art. 139 ustawy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85110000 Dienstleistungen von Krankenhäusern und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0001