629066-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Kehrfahrzeuge – Nákup a dodanie samozberných obojstranných zametačov na podvozkoch nákladných automobilov
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup a dodanie samozberných obojstranných zametačov na podvozkoch nákladných automobilov
Beschreibung: Dodanie nových nákladných automobilov kategórie vozidiel min. N3 s pracovnou nadstavbou určenou na obojstranné zametanie a čistenie vozoviek v celkovom počte 14 kusov (2 ks 3-nápravových obojstranných zametačov s umývaním vozovky, 6 ks 3-nápravových obojstranných zametačov, 4 ks 2-nápravových obojstranných zametačov a 2 ks 2-nápravových obojstranných zametačov na stlačený zemný plyn) a ich častí podľa technickej špecifikácie uvedenej v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Interne Kennung: 99/2025/10302
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dodanie nových nákladných automobilov kategórie vozidiel min. N3 s pracovnou nadstavbou určenou na obojstranné zametanie a čistenie vozoviek v celkovom počte 14 kusov (2 ks 3-nápravových obojstranných zametačov s umývaním vozovky, 6 ks 3-nápravových obojstranných zametačov, 4 ks 2-nápravových obojstranných zametačov a 2 ks 2-nápravových obojstranných zametačov na stlačený zemný plyn) a ich častí podľa technickej špecifikácie uvedenej v časti B.1 Opis predmetu zákazky týchto SP. Predmet zákazky je podrobne vymedzený v časti B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Menge: 14 Stück
629066-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies - Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier99/2025/10302
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 34144430 Road-sweeping vehicles
5. Lot
LotLOT-0001
Quantity14 pieces