See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka technologie anaerobního biologického předčištění odpadních vod
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky, konkrétně kompletní strojně-technologická dodávka technologické části čistírny odpadních vod (ČOV) — předčištění odpadních vod anaerobním biologickým procesem před vypuštěním do městské ČOV, včetně potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla a včetně související inženýrské činnosti, montáže, součinnosti při uvedení do provozu a zpracování dokumentace. Bližší vymezení předmětu veřejné zakázky obsahuje zadávací dokumentace a její přílohy.
Interne Kennung: Dodávka technologie anaerobního biologického předčištění odpadních vod
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42912350 Einrichtungen für Filtrieranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51514110 Installation von Maschinen und Geräten zum Filtrieren oder Reinigen von Wasser
5. Los
Los: LOT-0001