See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur Business controler
Beschreibung: • Je bent verantwoordelijk voor het opstellen van de interne maandelijkse afdelings- en productrapportages van de teams • Je analyseert de maandelijkse cijfers en bespreekt deze met de teammanagers en directeur. • Je bewaakt het budget. • Je ondersteunt en adviseert bij opstellen van uitvoeringstoetsen, begrotingen, MTR en accountantscontrole. • Je bewaakt de projectbudgetten en bespreekt deze met de projectleiders • Je monitort, controleert en adviseert de onderzoekscontracten en stelt daarvoor de liquiditeitsaanvraag op. • Je autoriseert crediteuren betalingen • Je bent back-up voor de business controllers van de andere teams.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000