See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zautomatyzowanych aptecznych systemów magazynowych wraz z dostosowaniem pomieszczeń Apteki Szpitalnej SK MSWiA z W-MCO
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest dostawa zautomatyzowanych aptecznych systemów magazynowych do opakowań foremnych i do opakowań nietypowych wraz z wyposażeniem, o właściwościach i w konfiguracji określonych w SWZ, integracja z systemem HIS oraz wykonanie prac adaptacyjnych polegających na dostosowaniu tego pomieszczeń Apteki Szpitalnej do charakterystyki oferowanych systemów magazynowych w sposób umożliwiający jego instalację i eksploatację
Interne Kennung: ZPZ-07/01/26
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42965110 Lagersystem, 42965100 Lagerhaus-Verwaltungssystem, 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001